
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Бренд | Raftec |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип виробу | труба |
| Товщина стінки | 3,40 мм |
| Довжина труби | 4,00 м |
| Тип з'єднання | пайка |
| Матеріал корпуса | PPR |
| Макс. температура | 90 °C |
| Колір | сірий |
| Гарантія | 84 мес |
| Розмір підключення | 20 мм |
| Номінальний тиск | 25 бар |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raftec |
| Цвет | Серый |
- Цена: 64 ₴


