
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rinnova Light – це нова модель турбованого газово адапивного котла від італійського бренду BIASI™.
Представлений в потужності 24 кВт.
Завдяки інноваційній системі адаптації GARS дозволяє плавно регулювати потужність, та не перевищувати вказані викиди відпрацьованих газів, після спалювання палива. Націлені забезпечити комфорт та затишок у вашій оселі.
| Бренд | Biasi |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Площа обігріву | 240 м2 |
| Спосіб установки | настінний |
| Кількість контурів | двохконтурний |
| Гарантія | 24 мес |
| Габарити (ВxШxГ) | 703x400x325 мм |
| Вага | 32,70 кг |
| Вид палива | газ |
| Діаметр димоходу | 60/100 мм |
| ККД | 93.4 % |
| Потужність | 24 кВт |
| Підключення газу, дюйм | 3/4 дюйм |
| Підключення ГВП, дюйм | 1/2 дюйм |
| Підключення до мережі | однофазне |
| Розширювальний бак | 8 л |
| Тип камери згорання | закритий |
| Тип розпалу | автоматичний |
| Управління | електронне |
| Колір | білий |
| Тип котла | турбований |
| Матеріал теплообмінника | мідь |
| Матеріал теплообмінника ГВП | нержавіюча сталь |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BIASI |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Цвет | Белый |
- Цена: 28 900 ₴


