



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біметалічні дизайн-радіатори ASG широко використовуються з будь-якими системами опалення. Радіатор виготовляється на сучасному обладнанні із спеціально підготовленого алюмінієвого сплаву, що відповідає стандартам якості ENAB46100. Це дозволяє забезпечити комфортну експлуатацію щонайменше 50 років.
| Бренд | ASG |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 25 лет |
| Матеріал корпуса | біметал |
| Колір | білий |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 388x80x100 мм |
| Макс. температура | 120 °C |
| Номінальний тиск | 30 бар |
| Вид радіатора | секційний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASG |
| Страна производитель | Украина |
| Тепловая мощность | 220 Вт |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал | Биметалл |
- Цена: 899 ₴


