

Колено 45 д.20 Коліно 45 д 20 призначене для зміни плавного напрямку прокладання трубопроводів опалення, холодного та гарячого водопостачання.
Коліно 45 д 20 у внутрішній частині має діаметр приєднуваних поліпропіленових труб 20 мм. Поліпропіленові труби приєднуються до трійника за допомогою методу муфтового або стикового зварювання. Усередині трійника є упор, як-от перехід із більшого на менший діаметр, що дає змогу добре та надійно закріпити трубу. З боків на корпусі розміщені ребра жорсткості, які збільшують міцність коліна й за ним можна точно визначити кут його нахилу. За допомогою коліна можна скоригувати осьову лінію трубопроводу, також він застосовується для виготовлення вузлів зміщення.
Коліно 45 д 20 тип PN25 витримує тиск 25 барів, максимально допустимий тиск 35 барів. Використовується за температур до 90 °C. Має довгий термін експлуатації до 50 років, залежно від умов експлуатації температури та тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сантехмонтаж |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 120 років |
| Теплофізичні властивості | |
| Мінімальна робоча температура | 1.0 |
| Максимальна робоча температура | 100.0 |
- Ціна: 17,76 ₴


