
Fondital Sp.a — один із найбільших виробників опалювальної техніки в Європі та світі. Технологія, досконалість, якість, інновація — основні гасла компанії Fondital. Понад 40 років розробок і досвіду виробництва з постійним впровадженням інноваційних технологій ставить італійський Fondital у ряд світових лідерів виробництва техніки для опалення. Інтернет-магазин Теплота — офіційний торговий партнер італійського концерну Fondital в Україні пропонує весь спектр продукції компанії.
Компанія Fondital пропонує повний асортимент литих під тиском радіаторів, виготовлених з алюмінієвого сплаву, які гарантують високі експлуатаційні характеристики та чудову якість. Кожна модель задумана, спроєктована та розроблена з урахуванням найрізноманітніших вимог, як технічних, так і побутових. Усі алюмінієві радіатори компанії Fondital пройшли випробування під високим тиском, мають захист за допомогою фторирцинкової обробки та подвійного покриття фарбою.
Fondital Master — алюмінієвий радіатор компанії Fondital литий під тиском, виготовлений з алюмінієвого сплаву, характеризується високою тепловіддачею і водночас економністю в експлуатації завдяки своїй низькій тепловій інерції. Fondital Master асоціюється з увагою до деталей і елегантністю.
Технічні характеристики радіатора.
Модель — Fondital Master S5 500/100
Тип — алюмінієвий радіатор високого тиску
Габаритні розміри секції ВхШхГ 557х80х97 мм
Міжцентрова відстань підведення труб — 500 мм
Діаметр під'єднання G1 дюйм (для переходу на 1/2 і 3/4 дюйма потрібен комплект перехідників)
Об'єм секції радіатора — 0,31 літра
Теплова потужність секції за Δt = 30 °C — 59,7 Вт
Теплова потужність секції за Δt = 50 °C — 116,2 Вт
Теплова потужність секції за Δt = 70 °C — 180,2 Вт
Максимальний робочий тиск 1600 КПа (16 барів)
Вага секції 1,26 кг
Виробник — Fondital — Італія
Гарантія — 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fondital |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 3.1 л |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 557 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500.0 |
- Ціна: 489,25 ₴/секція


