


Сучасний і малогабаритний навісний котел Атрон Н 24 має потужність 24 кВт. Котел призначений для опалення приватного будинку (60-240 м2), а також поквартирного опалення в багатоповерхових будинках. Котел має теплообмінник для приготування гарячої води. Цього буде досить для приготування Гарячої води під час одночасного розбирання на 2 точки (раковина + душ).
Прекрасний ККД котла (понад 93%) гарантує реальну економію, а це означає зменшення витрат на опалення в 3-4 рази (порівнюючи з центральним опаленням).
Звісно, варто згадати про Індивідуальний Комфорт і незалежність, які отримають Покупці — задавши бажану температуру всередині приміщення, незалежно від погоди температури за вікном.
-
Кількість контурів двоконтурний
-
Енергозалежність енергозалежний
-
Продуктивність за ГВС за Δt=25 °C, л/хв 10,7
-
Параметри димоходу, мм 60/100
-
Розширювальний бак, л 7
-
Номінальна потужність, кВт 24
-
Відпарювальна площа, м2 240
-
Сумарний обсяг води в системі опалення, л 140
-
Витрата води за t = 30 °C, л/хв 9,8
-
Витрата газу за номінальної потужності, м3/год 2.79
-
Електронне розпалювання пальника
-
Клас електричного захисту IPX4D
-
Габаритні розміри Ш х В х Г, мм 410x700x295
-
Маса, не більш ніж кг 30,5
Опис газового котла Demrad ATRON H 24
Сучасний і малогабаритний навісний котел Атрон Н24 має потужність 24 кВт. Котел призначений для опалення приватного будинку (60-100 м2), а також поквартирного опалення в багатоповерхових будинках. Котел має теплообмінник для приготування гарячої води. Цього буде досить для приготування Гарячої води під час одночасного розбирання на 2 точки (раковина + душ).
Прекрасний ККД котла (понад 93%) гарантує реальну економію, а це означає зменшення витрат на опалення в 3-4 рази (порівнюючи з центральним опаленням).
Звісно, варто згадати про Індивідуальний Комфорт і незалежність, які отримають Покупці — задавши бажану температуру всередині приміщення, незалежно від погоди температури за вікном.
1. Клас продуктивності:
За стандартом 92/42/EEC, що впорядкував високу продуктивність у мінімальних і максимальних роботах, є в класі продуктивності 3 зірки.
2. РК-дисплей:
Завдяки РК-дисплею можна стежити за показниками гарячої води, що використовується, апарату, показники тиску води в апараті та навіть коди помилки, що миттєво подавають попередження.
3. Система подвійного теплообмінника:
Системою подвійного теплообмінника надається максимальний комфорт гарячої води. Комбі Атрон, завдяки цій особливості, миттєво та на бажану температуру чутливо нагрівають воду.
4. Повна ізоляція:
Такі компоненти котла Атрон, як камера згоряння, пальник, теплообмінник, розширювальний бак, вентилятор є повністю ізольованими, працюють гранично беззвучно.
5. Система 7 перехідного теплообмінника нового покоління:
Зі збільшеною нагрівальною поверхнею, система 7 перехідного теплообмінника нового покоління забезпечує високу віддачу.
6. ККД 93% (продуктивність):
Котли Атрон працюють економічно з 93% відбою. Внаслідок економної роботи споживання природного газу низький.
7. Кнопка soft touch:
Кнопки, у яких використана технологія soft touch, мають і ергономічність і стильний вигляд.
8. Цифровий та аналоговий манометр:
За тиском води в котлі Атрон можна стежити на LCD екрані. Окрім, можна прочитати величини й на аналогічному манометрі, що міститься під котлом Атрон.
Користувацька панель керування
1. Ручка регулятора температури центрального опалення та вибору літнього/зимового режиму.
2. Ручка регулятора температури гарячої води побутового призначення та положення вмикання/вимикання.
3. Кнопка вибору режиму ECO/COMFORT (Економ/Комфорт) і скидання.
4. РК-дисплей (температура, тиск у системі центрального опалення, коди несправностей).
1. Клас продуктивності:За стандартом 92/42/EEC, що впорядкував високу продуктивність у мінімальних і максимальних роботах, є в класі продуктивності 3 зірки.
2. РК-дисплей:
Завдяки РК-дисплею можна стежити за показниками гарячої води, що використовується, апарату, показники тиску води в апараті та навіть коди помилки, що миттєво подавають попередження.
3. Система подвійного теплообмінника:
Системою подвійного теплообмінника надається максимальний комфорт гарячої води. Комбі Атрон, завдяки цій особливості, миттєво та на бажану температуру чутливо нагрівають воду.
4. Повна ізоляція:
Такі компоненти котла Атрон, як камера згоряння, пальник, теплообмінник, розширювальний бак, вентилятор є повністю ізольованими, працюють гранично беззвучно.
5. Система 7 перехідного теплообмінника нового покоління:
Зі збільшеною нагрівальною поверхнею, система 7 перехідного теплообмінника нового покоління забезпечує високу віддачу.
6. ККД 93% (продуктивність):
Котли Атрон працюють економічно з 93% відбою. Внаслідок економної роботи споживання природного газу низький.
7. Кнопка soft touch:
Кнопки, у яких використана технологія soft touch, мають і ергономічність і стильний вигляд.
8. Цифровий та аналоговий манометр:
За тиском води в котлі Атрон можна стежити на LCD екрані. Окрім, можна прочитати величини й на аналогічному манометрі, що міститься під котлом Атрон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demrad |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Витратуа газового палива | 2.2 куб.м/год |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Теплоносій | Вода |
| Стан | Новий |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
- Ціна: 25 740 ₴


