


Опис: Настінний газовий котел Demrad ATRON H-28 Двоконтурний (Турбований) + комплект коаксільного димоходу:
Demrad Atron H28 — це сучасний, малогабаритний і економічний газовий котел з простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Має безліч ступенів захисту, що також містить захист від замерзання. Можливість під'єднання програматора та погодозалежної автоматики (кімнатних і зовнішніх термодатчиків). Максимально адаптований під українські умови експлуатації та забезпечують до 60% потужності під час тиску газу 5 мбарів.
|
Теплова потужність (у режимі 80/60 °C) |
11,3 — 27 кВт |
|
Середній за опалювальний сезон ККД (ККД) |
92,9% |
|
Об'єм розширювального бака |
7 л |
|
Робочий тиск газу |
13 мбарів |
|
Витрата води в контурі ГВС під час нагрівання на 30°C |
2,5-10,7 л/хв |
|
Температура димових газів (макс) |
112°С |
|
Діапазон регулювання температури води на виході з котла: у режимі опалення/в режимі ГВС |
38-85°С / 35-64°С |
|
Теплова потужність у режимі ГВС |
27 кВт |
|
Максимальний тиск води в системі опалення/ГВС |
3 бар / 8 бар |
|
Габаритні розміри апарата, не більш ніж висота x ширина x глибина |
700x444x295 мм |
|
Під'єднання до електромережі |
230 В, 50 Гц |
|
Споживання електроенергії, не більш ніж |
106 Вт |
|
Маса не заповненого апарату, не більш ніж |
33 кг |
Основні особливості:
-
Електронне розпалювання
-
Повна модуляція пальника
-
Компактні габарити
-
Похибка регулювання температури 0,5 °C
-
Автоматичний 3-ходовий вентиль
-
Два роздільні теплообмінники: основний (мідь), вторинний (сталь)
-
Система антиблокування насоса
-
Система антипромерзання
-
Клас захисту IP 44
-
Опціональний блок зовнішнього керування
-
Можливість під'єднання до персонального комп'ютера
-
Адаптованість до систем автоматичного контролю
-
Можливість під'єднання кімнатного та зовнішнього термостатів
-
Діапазон зміни корисної потужності від 11,3 кВт.
-
Коефіцієнт корисної дії до 93%.
-
Автоматичне електророзпалювання пальника.
-
Сучасний, компактний дизайн.
-
Комплектуючі відомих європейських виробників.
-
Повністю модульований пальник.
-
Перемикач режимів "зима-літо".
-
Підтримка заданої температури в контурі ГВС та опалення.
-
Пріоритетне приготування побутової води.
-
Можливість під'єднання добового таймера-програматора.
-
Котли налаштовані на тиск у газовій магістралі 13 мбар.
-
Котли "Atron" максимально адаптовані до українських умов і забезпечують до 60% потужності під час тиску газу 5 мбарів.
-
Можливість роботи на зрідженому газі.
-
Клас електричного захисту IPX4D.
-
Система самодіагностики, яка автоматично розпізнає та локалізує 7 типів можливих несправностей.
Системи захисту:
-
Датчик наявності полум'я: у разі зникнення полум'я на пальнику автоматично здійснюється спроба повторного розпалювання. У разі невдачі — котел зупиняється.
-
Захист від замерзання: відбувається автоматичний запуск котла в разі, якщо температура в контурі опалення опуститься нижче ніж +5 °C.
-
Система антиблокування насоса: вмикається автоматично на 10 секунд кожні 24 години.
-
система антиблокування мотора триходового клапана.
-
Датчик низького тиску в контурі опалення: вимикає котел у разі тиску води нижче 0,8 атм.
-
Датчик диференціал тиску: в котлах із герметичною камерою згоряння забороняє роботу котла у разі незадовільної роботи вентилятора.
-
Датчик тяги: в котлах із відкритою камерою згоряння забороняє роботу котла у разі недостатньої тяги в димоході.
-
запобіжний термостат перегрівання контуру ГВС;
-
Датчик перегрівання (запобіжний термостат перегрівання контуру опалення): припиняє роботу котла у разі підвищення температури теплоносія 100 °C
-
Запобіжний клапан: в разі підвищення допустимого тиску в системі опалення відбувається скидання надлишків теплоносія.
-
Електромагнітний газовий клапан.
-
Захист від утворення накипу.
-
Вбудована автоматична система блокування у разі проблем із димоходом, напругою і перегріванням.
Панель керування
-
Добовий таймер
-
Ручка регулятора температури гарячого водопостачання
-
Ручка регулятора температури в контурі опалення
-
Ручка-перемикач зима-літо
-
Манометр
-
Аналогова панель (LED — система діагностики та термометр)
-
Світлодіодна індикація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demrad |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Витратуа газового палива | 3.1 куб.м/год |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Теплоносій | Вода |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
- Ціна: 27 560 ₴


