


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбіновані твердопаливні котли TEHNI-X серії ЕКОНОМ представляють собою спрощений варіант апаратів лінійки Унівесал преміум. Цей апарат так само, як і його попередники, має можливість під'єднання електричного блока ТЕНів і температурного блока керування електротенами, що перетворює його на повноцінний електрокотал. "Простота" котлів серії економні, якщо немає в топці, охолоджуваних колосників і заміною їх на стандартні чавунні, що зменшує його ККД не більш ніж на 15%, але дає змогу використовувати його на абсолютно будь-якому паливі та розрахований на експлуатацію в системах опалення з невеликим об'ємом теплоносія до 150 л. Так само в конструкції котлів цієї лінійки не передбачений вторинний теплообмінник у формі водонаповнених труб у верху топки, але завдяки цьому котли з варильною плитою мають більший сенс, ніж в апаратах серії Універсал ПРЕМІУМ.
Основні переваги котлів 2в1 TEHNI-X КОТВ-14-ЕКОНОМ:
Основні переваги котлів 2в1 TEHNI-X КОТВ-14-ЕКОНОМ:
- це твердопаливний кошеня з можливістю роботи котла як повноцінний електричний кіт (опція);
- випробування на 3 атмосферах
- можливість роботи як на твердому паливі, так і на електриці;
- можливість вибору необхідної потужності електро ТЕНа покупцем;
- чавунні лосники;
- висока якість виробництва котла;
- ККД не менш ніж 78%;
- якісне порошкове фарбування корпусу;
- приємний зовнішній вигляд;
- можливість встановлення механічного регулятора тяги;
- можливість встановлення електронного регулятора (поддування) з керуванням;
- наявність відбивного екрана на днищі котла;
- можливість роботи котла в системах опалення до 150 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEHNI-X |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 72 кг |
| Об'єм води в котлі | 42 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
- Ціна: 9 830 ₴


