
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усім відомі надійні перевірені часом високопродуктивні циркуляційні насоси GRUNDFOS UPS серії 100 призначені для циркуляції рідин у системах опалення та кондиціювання повітря. Електродвигун охолоджується рідиною, що перекачується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підвищення тиску | Так |
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Grundfos |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
- Ціна: 4 377,50 ₴


